"Enter"a basıp içeriğe geçin

Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy

Çerkezköy evden eve nakliyat hizmetlerimiz Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, ilçelerimizde şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası taşımacılık hizmetleri sunan Tekirdağ yerel nakliyat firmasıdır.

CNakliyat firmamız Ücretsiz Expertiz Hizmeti vermektedir; ev taşıma nakliyat , ev taşıma, ofis taşımacılğını, işyeri nakliyesi, değerli eşya, piyano, tablo, antika vb. hassas taşımalar, fabrikalarının taşınması, sahne, fuar, set seti, ses ve ışık sistemleri nakliyat taşıma, şehiriçi nakliyat, şehirlerarası nakliyat az eşya taşıma, parsiyel taşımaciliği, ev eşyası depolama, askılı tekstil taşıması eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri vermektediriz.

Tekirdag (Eski adı: Tekfurdağ), Marmara Bölgesi’nin Trakya kısmında yer alan ve Tekirdağ ilinin aynı isimli çerkezköy ilçe olan Tekirdağ Merkezli evden eve nakliyat firmasıyız.

Tekirdağ evden eve nakliyat, Tekirdağ evden nakliye taşımacılık firma şirketi Tekirdağ, Tekirdağ, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, bölgesinin birnci profesyonelce Evden Eve Nakliyat Firmaları.

Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetleri: ilk görüşmeyi yaptığınız kişi sizin evtaşınması baştan sona kadar organize edecek olan müşteri temsilcimizdir.

Tekirdağ evden eve nakliyat birlikte kararlaştıracağınız zamnda evinize keşif için gelinir taşıma tarihini keşif sonrası yazılı teklif sunulur bu aşamadan sonra ev taşınma gününde müşteri temsilcimiz evinize eşya taşıma ekibimizi getiri eşyalarınız sarılır paketlenir nakliye aracına yüklenir yeni adrese eşyanız taşınır yerleştirilir.

Misyonumuz; Nakliye işi bize verildiği anda her araba için uzman 5 – 7 eleman gönderilmektedırz. Marangoz, tesisat, elektrik işleri için görevli personelimiz bu tür eşya ve elektronik aletleri söküplüp, yeni yerinde montaj yapmaktadır.

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini yeerinegetiren evden eve taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Hedef alanımız yalnızca bulunduğumuz şehir ya da ülke değil ülkemizdir. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla evden eve taşıma sektöründe lider yolunda hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Vizyonumuz; Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken, asgari maliyet, maksimum fayda yoluyla kalite karlılığı gerçekleştiren ekolojik dengelere toplumsal değerlere duyarlı olan çalışma ortamında çalışan personelin ve müşternin, kalıcılığını kesintisiz gelişimini sağlayarak büyük başarılara ulaşmalarını hedefleyen bir kurum olmak.Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

nalliye firması, uzman kadrolu personeli öz malı araç filosu ile evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Şehir içi ve şehirler arasıdada eşya taşımacılığında rakipsiz evden eve taşımacılık firmasıdır.Evden Eve Nakliyat Firmaları

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir